O nas Oferta Strefa klienta Linki Aktualności Kontakt
Strona główna / Oferta / Cennik

Cennik

Doradców podatkowych nie obowiązują żadne cenniki i nie ma przepisów, które zakreślałyby minimalne lub maksymalne kwoty za poszczególne czynności doradcy. W naszej kancelarii sami opracowujemy cenniki, a stawki honorariów za usługi zależą między innymi od rozmiaru prowadzonej działalności, zakresu odpowiedzialności, a także rodzaju usług i rozmiaru obsługiwanej firmy. 

Wysokość honorarium określana jest na drodze negocjacji między doradcą, a naszym klientem. Planując szerszą współpracę z doradcą warto umówić się na rozmowę i na podstawie oczekiwanego zakresu obsługi poprosić o wycenę – to nic nie kosztuje. 

Jeżeli wstępne propozycje współpracy przedstawione przez na budzą Twoje wątpliwości, wskaż, z którymi punktami się nie zgadzasz. 

Jeżeli cena za usługi według Ciebie jest zbyt wysoka zapytaj nas dokładnie z czego wynika podana kwota. Jeżeli nie będziesz w stanie zaakceptować wysokości honorarium podpowiemy, jakie czynności mające wpływ na cenę mogłyby zostać zminimalizowane, np. poprzez przejęcie przez Ciebie niektórych czynności. 

Nie sugeruj się ceną usłyszaną np. podczas rozmowy telefonicznej z innym biurem. Nikt rozsądny nie jest w stanie oszacować wysokości honorarium za obsługę bez zapoznania się z dokumentacją firmy. Często klienci kuszeni niskimi cenami decydują się na zmianę kancelarii, licząc na duże oszczędności. W rezultacie często okazuje się, że cena tych usług idzie w parze z niską jakością i zamiast zaoszczędzić ponoszą nieprzewidziane wydatki.

Kontakt

Kancelaria Doradztwa Podatkowego

ul. Słowackiego 22/2, 32-500 Chrzanów
ul. Piastowska 97a, 32-660 Chełmek
Email:
piasecka@centrum-podatkowe.com.pl piasecki@centrum-podatkowe.com.pl
Telefon:
Bogusława Piasecka: +48 608 046 016
Marek Piasecki: +48 608 594 298
Kancelaria Chrzanów: 32 623 06 66, +48 533 500 394
Kancelaria Chełmek: 33 846 43 40, +48 531 096 766.
projekt i wykonanie BerMar multimedia