O nas Oferta Strefa klienta Linki Aktualności Kontakt
Strona główna / Strefa klienta / Referencje

Referencje

„Decyzja o skorzystaniu z usług doradcy podatkowego wynika w moim przypadku z prostego rachunku. Gdybym zatrudniał księgową, w razie jakiegoś błędu jako moja pracownica odpowiadałaby ona tylko do kwoty trzykrotnego wynagrodzenia. Doradca podatkowy podlega obowiązkowemu ubezpieczeniu OC i odpowiada w znacznie szerszym zakresie. Dzięki temu nie muszę się denerwować, że za błędy będę płacił z własnej kieszeni. 
Marek D. właściciel firmy budowlanej 


Odkąd obsługą księgową i podatkową mojej firmy zajmuje się doradca podatkowy, przynajmniej w dokumentach z nią związanych mam porządek. Mam czas aby zająć się rzetelnie prężnie rozwijającą się firmą i zapomniałam już jak wygląda urząd skarbowy i ZUS. 
Jadwiga S. właściciel firmy usługowej z Krakowa 


Kupiłem sobie spokój – odkąd kancelaria zajmuje się moimi sprawami podatkowymi śpię spokojnie i już nie śnią mi się kontrole i wezwania do urzędu skarbowego z powodu niedotrzymania jakiegoś terminu. 
Jerzy M. właściciel firmy z Chrzanowa 


Do czasu podpisania umowy z doradcą podatkowym bez przerwy drżałem o to, czy praca moja i kilkudziesięciu osób z naszej firmy nie pójdzie na marne i nie spotka mnie historia podobna do właściciela Optimusa. Nie czułem się na siłach walczyć z urzędem skarbowym, mając świadomość uznaniowości ich decyzji i zmienności przepisów prawa podatkowego. Odkąd powierzyłem sprawy finansowe naszej firmy doradcy podatkowemu wiem, że ryzyko nieprawidłowości zmniejszyłem do minimum. Nie martwię się też o sprawy kadrowe i płacowe. Nie muszę już zatrudniać księgowej i kadrowca, a to bardzo zmniejszyło koszty firmy. 
Prezes sp. z o.o. z Krakowa 


Mam zaufanie do swojego doradcy – po pierwsze wiem, że moje sprawy zachowa w tajemnicy, a po drugie już nie raz zaoszczędziłem dzięki niemu spore kwoty i wyszedłem bez szkody po kontrolach w mojej firmie. 
Przemysław W przedsiębiorca z Trzebini 


Od wielu lat prowadzenia działalności współpracuję z doradcą podatkowym . Nigdy bym się nie spodziewała, że doradca dysponuje tak obszerną wiedzą. Mogę z nim porozmawiać o wszystkich sprawach związanych z prowadzoną działalnością, uzyskuję wielkie wsparcie i pomoc przy prowadzeniu firmy. Mogę z nim porozmawiać nie tylko o tym co dotyczy podatków, ale wysłucha i niejednokrotnie pomoże w zwykłych życiowych sprawach. Jest tak naprawdę moim powiernikiem. 
Ewa G. przedsiębiorca z Z.

Kontakt

Kancelaria Doradztwa Podatkowego

ul. Słowackiego 22/2, 32-500 Chrzanów
ul. Piastowska 97a, 32-660 Chełmek
Email:
piasecka@centrum-podatkowe.com.pl piasecki@centrum-podatkowe.com.pl
Telefon:
Bogusława Piasecka: +48 608 046 016
Marek Piasecki: +48 608 594 298
Kancelaria Chrzanów: 32 623 06 66, +48 533 500 394
Kancelaria Chełmek: 33 846 43 40, +48 531 096 766.
projekt i wykonanie BerMar multimedia